İstanbul Havalimanı, Dünyanın En İyi Havalimanı sıralamasında 85 sıra yükseldi!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Skytrax'ın yapmış olduğu "2021 Havalimanları Sıralaması" açıklandı. Geçen sene 3. olan Doha Hamad (Katar) Havalimanı bu sene 1. sıraya yükseldi. Yeni İstanbul Havalimanı ise geçen sene 102. sırada yer alıyordu ve bu sene 85 sıra birden yükselerek 17. sıraya yükseldi. İlk on sıralama şu şekilde:

1

Doha Hamad

3
2020
2

Tokyo Haneda

2
2020
3

Singapore Changi

1
2020
4

Seoul Incheon

4
2020
5

Tokyo Narita

7
2020
6

Munich

5
2020
7

Zurich

11
2020
8

London Heathrow

12
2020
9

Kansai

10
2020
10

Hong Kong

6
2020

Devletin hazinesinden garanti ücret olarak çatır çatır döviz çeken havalimanı olarak kaçıncı sırada?

O havalimanın üstündeki uçakların üretiminde tek bir parça paya bile sahip olamadıktan sonra 1. olsak ne olur ki?

Değil mi?

bu ne.PNG

Vay be. TUSAŞ'ı duymuştum ama sadece havalimanı sahası düzenlemesi yapar zannederdim.

Böyle zannetmişsen bugüne kadar, duymamışsın bence. :D Saha düzeni DHMİ'nin işi oluyor genelde. TUSAŞ teknoloji geliştiriyor.

Neyse, bir kişiyi daha bilinçlendirdik. :)

Vay be. TUSAŞ'ı duymuştum ama sadece havalimanı sahası düzenlemesi yapar zannederdim. Fena ters köşe oldum, araştırmadan yazdığım için hepinizden özür dilerim. Bu arada ülkemizde böyle gelişmeler olması gurur verici. Umarım hepimiz çok çalışarak çok daha iyi yerlere getiririz.
Ne demiş atalarımız "Bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıp" bundan dolayı sen bilmiyordun öğrenmiş oldun. Bir dahakine araştırarak ve öğrenerek yorum yaparsın. Ayrıca çoğu kişinin bu bilgiyi bildiğini düşünmüyorum. Bu konuların bence daha fazla bilinmesi ve toplumda bu konularda "bak bizim yerli firmalar da başarıyorlar" fikrinin oluşturulması gerekiyor. Yoksa senin gibi çoğu kişi bilmeden atıyor, tutuyor, sallıyor ama en azından bunun için uğraşan kişilerde var. Sağ olsun @SideWinder hocam gibi hocalar bu forumda bizleri aydınlatmaya, ufakta olsa bizlere bir şeyler göstermeye/öğretmeye çalışıyorlar. Buradan da onlara teşekkürlerimi sunarım. İyi forumlar saygılar...

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüm sorunlarımız çözüldü şuan. Afganlar sokakta kadınları videoya çekip pazarlıyorlar, bir gün bir yakınınızı da çekerler belki. İşte o zaman havalimanı ile övünmeye devam edersiniz.
Bu kadar içerlenmeye gerek yoktu konu sahibi arkadaş sadece bir haber paylaşmış. Ne biliyorsun mültecilerden rahatsız olup olmadığını ? Her şeyin altından bir vesvese çıkarmayın arkadaş.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı