İstanbul Pendik Güzelyalı mahallesine GigaFiber gelecek mi?

Bende çınardereye bekliyorum GigaFiber inşallah gelir ama zor.

Tüm pendiğe gelecek diye biliyorum ama ne kadar süreceği hakkında bilgim yok hocam umarım en yakın zamanda size de gelir. kabloları biraz Hindistan usülü çekseler de değiyor.

Hocam kısa sürede aktif olanda var 1 yıl bekleyen bile gördüm aktif olmasını umarım en kısa sürede aktif olur.

Benim de aynı şekil 2 yan binamda türktelekom fiber var ama bizim binada yok inşallah turknet getirecek fiberi

Hocam kısa sürede aktif olanda var 1 yıl bekleyen bile gördüm aktif olmasını umarım en kısa sürede aktif olur.
Hocam ben de uzun sürmesini bekliyordum ama dediğim gibi çok yakınlarda oturan bir akrabama kutu takıldıktan 3 hafta sonra gelmiş o yüzden çok bekleyeceğimizi sanmıyorum.

Benim de aynı şekil 2 yan binamda Türk Telekom fiber var ama bizim binada yok inşallah TurkNet getirecek fiberi.

Türk Telekom kadar kötü bir firma yok hiç kullanıcı odaklı düşünmüyor sokagimda VDSL kutusu var gidiyor beni 250 metre uzaktaki kutuya bagliyor boyle berbat bir firma olamaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…