"İstanbul'a Sahip Çık" Denmesinin Nedeni Nedir?

yaren888_

Hectopat
Herkese merhabalar. Arkadaşlar bugün sosyal medya biraz hareketli sanırım. İstanbula sahip çık diye bir sayfa gördüm. Neyin nesi acaba? Bilen duyan varsa bilgilendirsin.

Bizim sosyal medyamız hiç hareketsiz olmuyor ki maşallah :) Diğer arkadaşların da dediği gibi, İstanbul seçimleriyle ilgilidir muhtemelen. İki taraf da kendisini kurtarıcı, karşısındakini düşman bellediği sürece, sahip çıkılamayan tek şey İstanbul olacak kanaatimce.

Herkese merhabalar. Arkadaşlar bugün sosyal medya biraz hareketli sanırım. İstanbul'a sahip çık diye bir sayfa gördüm. Neyin nesi acaba? Bilen duyan varsa bilgilendirsin.

Hiç görmedim ama inşaat ve doğa üzerine falan bilgilendirme yapan bir sayfa da olabilir. Artık İstanbul'da büyük bir depremin olması öngörülüyor. Ki nüfusun artışı ve iyice inşaat alanına dönmesi gibi sorunların olmasına rağmen İstanbul hâlâ en güzel şehirlerinden birisidir. Bu kusurlar düzeltilir, deprem riski de ortadan kalkarsa güzelliği ortaya çıkacaktır. Elimizin altında bu kadar güzel bir miras varken İstanbul'a sahip çıkmak lazım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı