İstanbul'da neden bu kadar çok elektrik kesintisi oluyor?

Beccaria38

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar geçen yıl da aynısı oldu. Bu yıl da aynı şekilde devam ediyor. Aramızda bu konuyu bilen arkadaşlarımız varsa en azından anlatsınlar biz de bilelim. İki gün önce 1 dk elektrikler gitti az önce 30 saniyeliğine elektrikler gitti. Ve bu ilk değil belli ki son da olmayacak. Metropol bir şehirde bu kadar çok elektrik kesintisi olması normal mi?
Eğer olay bakım tadilatsa iki şeyi merak ediyorum:
1- Elektriğin düzgün çalışması için kaç kere onarım yapmanız gerekiyor?
2- Mülkiyet sahiplerine SMS yoluyla bilgilendirmeniz çok mu zor?

Not: Herhangi bir siyasi gönderme yapma amacıyla yazmadım bunu. Bu duruma gerçekten çok sinirim bozulduğu için yazdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Apartman veya mahalle sorunu muhtemelen.
Planlı kesintilerde ayar yaptıysanız mesaj atıyorlar.

Modem çalışma zamanı ile kontrol ediyorum ben. Geçenlerde eskileri sapasağlam olmasına rağmen yeni elektrik direkleri dikmislerdi. Onların geçişi için haber verdiler. Gerçi hepsini gecirmediler ama olsun. Öncesinde 20 günden fazlaydı, daha da fazladır da benim biraz modemde isim olduğu için kapatıp açmıştım birkaç kere. Şu an ise 3 gün 21 saattir çalışıyor. Etiketleyip sürekli zamanı sorabilirsiniz. Yazarım.

İçimden bir ses taşra denecek veya kaçak göçek işlerin olduğu yerlerde yaşıyorsunuz diyor.

Apartman veya mahalle sorunu muhtemelen.
Planlı kesintilerde ayar yaptıysanız mesaj atıyorlar.

Modem çalışma zamanı ile kontrol ediyorum ben. Geçenlerde eskileri sapasağlam olmasına rağmen yeni elektrik direkleri dikmislerdi. Onların geçişi için haber verdiler. Gerçi hepsini gecirmediler ama olsun. Öncesinde 20 günden fazlaydı, daha da fazladır da benim biraz modemde isim olduğu için kapatıp açmıştım birkaç kere. Şu an ise 3 gün 21 saattir çalışıyor. Etiketleyip sürekli zamanı sorabilirsiniz. Yazarım.

İçimden bir ses taşra denecek veya kaçak göçek işlerin olduğu yerlerde yaşıyorsunuz diyor.
Son cümlenizdeki tahmininiz doğru değil. Fakat yorum için teşekkürler.

Geri
Yukarı