İstanbulPark'taki Yarışın Seyircisiz Olmasına Karar Verildi!

Makaleler
33
Bildiğiniz üzere, seneler sonra Türkiye'ye geri dönen Formula 1 Grand Prix'inin seyircili olmasına karar verilmişti.

Fakat geçtiğimiz günlerde İstanbul Valiliğince duyurulan kararnamede, aşağıdaki cümlelerle etkinliğin seyircisiz olmasına karar verildiği açıklandı:

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Intercity Yönetim Kurulu Başkanı Vural Ak, şu açıklamalarda bulundu:

Ben bilet almıştım, iadesi geldi bugün. Eğer aldıysanız size de birkaç güne gelecektir.

Peki; yazın sahiller, plajlar, tatil alanları insan kaynarken, milyonlar iç içeyken uyuyordun da, neden yaz sezonu bitince koruma kararları almaya başladın sayın belediyeciğim?

Seyircisiz olacağına göre, vergi zamlarına hazır olun derim. Harcanan milyonlar, yine bize vuracak.

Daha önce bu konuyla ilgili konu açılmıştı. Açılan üçüncü konu bu aynı konu hakkında.

Ben bilet almıştım, iadesi geldi bugün. Eğer aldıysanız size de birkaç güne gelecektir.
İyi güzel, sevindim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…