Ücretli İsteğiniz Üzerine Logo Tasarımı

UserHakan

Hectopat
Makaleler
12
Yer
Mars
Merhabalar. Logo tasarımı üzerinde hizmet vermeye karar verdim ve sizlerinde bilgilenmesini istedim. Aşağıya yaptığım bazı örnekleri ve bilgileri koyacağım.

📬 İletişim Seçenekleri;

Bu gönderinin altına yazıp isteklerinizi iletebilir, bilgi alabir veya Discord adresim üzerinden arkadaş ekleyip ulaşabilirsiniz. Arkadaşlık isteği attıktan sonra mesaj atarak bildirmeyi unutmayın!

💸 Fiyatlandırma;

Sizlere sunacağım logo tasarımlarını 20 TL olarak sunuyorum.

Bu fiyat Bionluk üzerinde 30 TL'dir ancak Technopat üyeleri için sadece 20 TL

💳 Ödeme Seçenekleri;

Ödeme seçeneklerimiz arasında Papara, İninal ve IBAN numarası olmak üzere 3 seçenek vardır.

📨 Teslimat Süreci;

Teslimat süreci logonun zorluğuna bağlı olarak en fazla 3-4 gün içinde teslim edilir.

Logonun tasarımı bittikten sonra isteğiniz üzerine G-Mail adresiniz üzerinden veya Discord adresiniz üzerinden iletilir.

Örnek Tasarımlar;

Sizlere elimden gelenin en iyisi bir şekilde hizmet vereceğimden emin olabilirsiniz.

Örnekleri aşağıdaki kutucuk içine koyacağım. Düşüncelerinizi benim için paylaşmayı unutmayın. İyi alışverişler Technopat üyeleri!

Picsart_22-09-03_20-47-39-725.jpg
Picsart_22-09-03_20-58-48-255.jpg
300462569_1449521408894273_7170715466602835600_n.jpg
IMG_20220903_215354.jpg

Son düzenleme:
Merhabalar. Logo tasarımı üzerinde hizmet vermeye karar verdim ve sizlerinde bilgilenmesini istedim. Aşağıya yaptığım bazı örnekleri ve bilgileri koyacağım.

📬 İletişim Seçenekleri;

Bu gönderinin altına yazıp isteklerinizi iletebilir, bilgi alabir veya Discord adresim üzerinden arkadaş ekleyip ulaşabilirsiniz. Arkadaşlık isteği attıktan sonra mesaj atarak bildirmeyi unutmayın!

Discord: TrOjan#0875

💸 Fiyatlandırma;

Sizlere sunacağım logo tasarımlarını 20 TL olarak sunuyorum.

Bu fiyat Bionluk üzerinde 30 TL'dir ancak Technopat üyeleri için sadece 20 TL

💳 Ödeme Seçenekleri;

Ödeme seçeneklerimiz arasında Papara, İninal ve IBAN numarası olmak üzere 3 seçenek vardır.

📨 Teslimat Süreci;

Teslimat süreci logonun zorluğuna bağlı olarak en fazla 3-4 gün içinde teslim edilir.

Logonun tasarımı bittikten sonra isteğiniz üzerine G-Mail adresiniz üzerinden veya Discord adresiniz üzerinden iletilir.

Örnek Tasarımlar;

Sizlere elimden gelenin en iyisi bir şekilde hizmet vereceğimden emin olabilirsiniz.

Örnekleri aşağıdaki kutucuk içine koyacağım. Düşüncelerinizi benim için paylaşmayı unutmayın. İyi alışverişler Technopat üyeleri!

Yanlış anlamayın ama: Fiyata değmez, bekleme süresi değmez.

Hocam zaten zorluğuna göre en fazla olan bir süre. Normalde 2 gün içinde teslim ediyorum.

Saygı duyarım 🙏

Biraz yanlış eleştirdim saygı duyarım derken neler demek istediğini anladım. Özür dilerim ama sanki biraz daha iyi olabilir gibi. Gölgelendirmesiz daha iyi olur bence.

Biraz yanlış eleştirdim saygı duyarım derken neler demek istediğini anladım. Özür dilerim ama sanki biraz daha iyi olabilir gibi. Gölgelendirmesiz daha iyi olur bence.
Hayır hayır sorun değil. Aksine teşekkür ederim. Zaten sizin önerilerinizi ve düşüncelerinizi belirtmenizi istemiştim.

Geri
Yukarı