İstinye Üniversitesi - yönetim bilişim sistemleri okunur mu?

Gorkmlee

Hectopat
İstinye üniversitesinde yönetim bilişim sistemleri okumayı düşünüyorum ama internette istinye hakkında kötü yorumlar okudukça içim daraldı, burada okumuş veya okuyan varsa üniversite hakkında yorum yapabilir mi?
Ayrıca İstanbul üniversitesinde açıköğretimden yönetim bilişim sistemleri okumayı mı önerirsiniz istinyede normal şekilde mi önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha çok ticarethane gibi bir yer. Zaten görüntüsünden de anlaşılır. Kurucusu hastane sahibi olduğundan üniversiteyi de hastane gibi şekillendirmek istemiş herhalde. Bu arada yönetim bilişim sistemlerinin açıköğretim diploması maalesef çok işe yaramıyor. Tercih edenler daha çok mühendisler oluyor işletme yazılım karışık ekstradan diplomam olsun diye.

Daha çok ticarethane gibi bir yer. Zaten görüntüsünden de anlaşılır. Kurucusu hastane sahibi olduğundan üniversiteyi de hastane gibi şekillendirmek istemiş herhalde. Bu arada yönetim bilişim sistemlerinin açıköğretim diploması maalesef çok işe yaramıyor. Tercih edenler daha çok mühendisler oluyor işletme yazılım karışık ekstradan diplomam olsun diye.
İstanbulda puanım sadece özel üniversitelere yetiyor çoğu okula ticarethane denmiş o yüzden açıköğretim düşünmüştüm ama işe yaramıyor dediğinze göre ne yapmamı önerirsiniz? Özel okumalı mıyım?

Geri
Yukarı