Çözüldü It Takes Two açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

ArdaHD

Kilopat
Daha fazla  
RAM
16 GB 3200 MHz
Ekran kartı
Vega 8
Anakart
Gigabyte A320m s2h
İşlemci
Ryzen 3 2200G
Epic Games üzerinden oyunu satın aldım. Oyunu açmaya çalıştığımda Epic Games'de çalışıyor gözüküyor. Fakat EA Games'de launching ekranında kalıyor. Hiçbir şekilde açılmıyor, görev yöneticisinde gözükmüyor bile oyun. Nasıl çözebilirim?

1703856044713.png

Çözüm
Yardımlarınız için teşekkürler. Sorunu çözdüm sonunda.

2 ayar yaptım ve bilgisayarı yeniden başlattım, hangisi işe yaradı emin değilim yani.:D

Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar olursa diye çözümü yazıyorum.

Çözüm 1

2. Çözüm:

Denetim Masası > bölge > yönetimsel > unicode olmayan programların dili > sistem yerel ayarlarını değiştir" altından "beta: Dünya çapında dil desteği için unicode utf-8 kullan" seçeneğini işaretleyerek bilgisayarı yeniden başlatıyoruz.
Epic Games'ten çıkış yapın EA'den de çıkış yapın, sonra sadece EA'i açıp, oradan oyunu başlatmayı deneyin.

Çıkış yap derken hesaptan çıkış yapmadınız değil mi? Görev çubuğunda sağda (tarih, saatin yanında) yukarı ok işaretine tıklayıp uyglama simgesine sağ tıklayıp çıkış yap demeyi kastetmiştim.

Yardımlarınız için teşekkürler. Sorunu çözdüm sonunda.

2 ayar yaptım ve bilgisayarı yeniden başlattım, hangisi işe yaradı emin değilim yani.:D

Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar olursa diye çözümü yazıyorum.

Çözüm 1

2. Çözüm:

Denetim Masası > bölge > yönetimsel > unicode olmayan programların dili > sistem yerel ayarlarını değiştir" altından "beta: Dünya çapında dil desteği için unicode utf-8 kullan" seçeneğini işaretleyerek bilgisayarı yeniden başlatıyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı