It vs web yazılımcılığı

Thearlk146

Hectopat
Makaleler
1
Sizce hangisinin önü daha açık ve daha kolay iş bulma imkanı olur? Olumlu ve olumsuz yönlerini yazarsanız iyi olur.

Selam, teknoloji alanında bir yerlere gelmek istiyorsanız alanınızı; iş olanakları, maaş miktarı gibi konulara bakarak belirlemeniz tamamen sizin aleyhinize olur. Sorunuza cevap arıyorsanız ise, "IT Expert" derim. Çünkü geniş kapsamlı olduğu için zaten web programcılığını da kapsar.

Selam, teknoloji alanında bir yerlere gelmek istiyorsanız alanınızı; iş olanakları, maaş miktarı gibi konulara bakarak belirlemeniz tamamen sizin aleyhinize olur. Sorunuza cevap arıyorsanız ise, "ıt expert" derim. Çünkü geniş kapsamlı olduğu için zaten web programcılığını da kapsar.

Kanka benim için 2 meslekte iyi yani gelecekte beni mutlu edebilecek meslek ikisi de ama her Türk genci gibi benim de kaygılarım var o yüzden 2 meslekte benim gözümde eşit olduğundan maaş, iş olanakları gibi şeyleri göz önünde tutuyorum. Şu an gelecekte kafamı yastığa koyduğumda bu ayı nasıl geçireceğim diye düşünmeyeceğim bir meslek arıyorum, ben şu anda web alanında da ıt alanında da az çok bilgim var hangisini seçersem seçeyim ikisini de ileriye götüreceğime eminim fakat gelecek açısından hangisi daha iyi olur bilemediğimden foruma sormak istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı