İtalya Hükümetinden Göçle Mücadele Stratejisi Adına İki Bakan Türkiye'ye Geliyor

Daha fazla  
İtalya, ülkesine deniz yoluyla gelen göçmenler için aralarında Türkiye'nin bulunduğu ülkelerle ikili görüşme ve anlaşma yapmaya karar verdi.

Görüşmenin 16 Ocak'ta yapılması planlanıyor.

Kaynak:

Beyler ben bi taktik buldum, şimdi bu geliyor ya. Şöförlerini ve yaverlerini imha edip döneceği taşıta bir sürü mülteci yerleştiriyoruz. Bu sayede hem bize, hem suriyelilere faydamız dokunuyor.

Beyler ben bi taktik buldum, şimdi bu geliyor ya. Şöförlerini ve yaverlerini imha edip döneceği taşıta bir sürü mülteci yerleştiriyoruz. Bu sayede hem bize, hem suriyelilere faydamız dokunuyor.
Suriyelilerin canı cehenneme az delikanlı olsalardı savaşırlardı. Ama tabii herkes bir Kurtuluş Savaşı Türk halkı değil.

Vallahi gönderme vaati olup da kazanma ihtimali olan birisi yok şu an. Altılı cacık acaba ne zaman taht kavgasını bitirip açıklayacak?

Altılı cacık dediklerin kimi aday gösterirse göstersin AKP seçmeni yine fikrini değiştirmeyecek. Bir oy bir oydur. Sen kazanma ihtimali yok diye oy vermiyorsan boşuna şikayet etme.

Altılı cacık dediklerin kimi aday gösterirse göstersin AKP seçmeni yine fikrini değiştirmeyecek. Bir oy bir oydur. Sen kazanma ihtimali yok diye oy vermiyorsan boşuna şikayet etme.
Hayır şu an vaadi mültecileri göndermek olan kişiler belli örn. Özdağ. Kazanma ihtimali yok. 6'lı cacık ne zaman açıklarsa o zaman da yorumumu yaparım.

Geri
Yukarı