İtalya'dan Bilgisayar Parçası Almak

Ichimaru

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bir arkadaşımın babası makine mühendisi. Kendisiyle her ay gemiyle İtalya'ya gidiyor. Daha önce arkadaşıma da İtalya'dan telefon almışlardı. Ben şimdi size şunları sormak istiyorum. İtalya'da bilgisayar parçası alınabilecek site önerileriniz var mı? Arkadaşımın babası parçaları aldı diyelim. Parçaları gemiyle Türkiye'ye gümrük vergisi ödemeden geçirme ihtimali var mı? Eğer yoksa ne kadar bir gümrük vergisi öderiz? Sizce İtalya'dan parça almak mantıklı mı? Cevaplarsınız çok sevinirim. İnternettte araştırdım ama hiç bir bilgi bulamadım.
Yardımlarınız için şimdiden sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bir arkadaşımın babası makine mühendisi. Kendisiyle her ay gemiyle İtalya'ya gidiyor. Daha önce arkadaşıma da İtalya'dan telefon almışlardı. Ben şimdi size şunları sormak istiyorum. İtalya'da bilgisayar parçası alınabilecek site önerileriniz var mı? Arkadaşımın babası parçaları aldı diyelim. Parçaları gemiyle Türkiye'ye gümrük vergisi ödemeden geçirme ihtimali var mı? Eğer yoksa ne kadar bir gümrük vergisi öderiz? Sizce İtalya'dan parça almak mantıklı mı? Cevaplarsınız çok sevinirim. İnternettte araştırdım ama hiç bir bilgi bulamadım.
Yardımlarınız için şimdiden sağ olun.

Parçalar daha ucuza gelir. Ama Garanti sorunu yaşarsınız. Parçada arıza çıktığında karşınızda muhattap bulamazsınız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı