İtem fiyatları neden düştü?

Steam dövizi dolar değer cinsinden alıyor, yani dolar nasıl düşerse itemin değeride düşer.

1 ABD doları eşittir.
7, 60 Türk lirası.

Sorunun cevabını öğrenmiş isen en iyi cevap yapar mısın?

Oyunun piyasasını bilmiyorum fakat genel tahmin olarak item'lara talebin düşmüş olması görülebilir.
Veya şöyle düşünmek gerek, yabancı oyuncular için bu çok büyük bir fiyat oynayışı olmayabilir. 5-6 TL gibi değerler 0.8-0.9 dolar gibi değerler yapıyor.

@xylo14'ün söylediği de çok mantıklı geldi, insanlar eşyaları hemen satılsın diye normalden birkaç kuruş da olsa düşük koyarak piyasayı düşürmüş olabilir.

2 Hafta önce itemlerimi sattım yaklaşık 110 TL gibi fiyata geldi. Bekleyim haftaya satarım diye düşünmüştüm iyi ki satmışım.

Steam dövizi dolar değer cinsinden alıyor, yani dolar nasıl düşerse itemin değeride düşer.

1 ABD doları eşittir.
7, 60 Türk lirası.

Evet hocam ama bazı skinlerde falan bayağı düşüş oldu 230 TL gören skin (ak asiimov bs) 180 TL şu an.

1 ABD doları eşittir.
7, 60 Türk lirası.

Konuyu soru olarak açmadım. Ve diğer cevaplar da mantıklı geldi. Yine de teşekkür ederim cevabınız için.

Geri
Yukarı