İtopya.com vs Akakçe

318177

Hectopat
Evet başlıkta gördüğümüz gibi arkadaşlar bugün itopya.com aynı parçalarla 8 bin 900 TL'ye güzel bir PC topladım ama aynı fiyatlar Akakçe'de ki çeşitli sitelerden toplayarak 8100 TL kadar indirdim. Aynı parçalar hepsi aynı parçalar monitör dahil aynı monitörü kullandım sizce neden bu kadar fark var arada? 900 TL İtopya'dan toplamak mı daha mantıklı yoksa kendimiz tek tek toplamak mı? Herhangi bir arıza olursa nasıl garantiye başvuracağım bilgilendirirseniz sevinirim iyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet başlıkta gördüğümüz gibi arkadaşlar bugün itopya.com aynı parçalarla 8 bin 900 TL'ye güzel bir PC topladım ama aynı fiyatlar Akakçe'de ki çeşitli sitelerden toplayarak 8100 TL kadar indirdim. Aynı parçalar hepsi aynı parçalar monitör dahil aynı monitörü kullandım sizce neden bu kadar fark var arada? 900 TL İtopya'dan toplamak mı daha mantıklı yoksa kendimiz tek tek toplamak mı? Herhangi bir arıza olursa nasıl garantiye başvuracağım bilgilendirirseniz sevinirim iyi akşamlar.
Parçaların kendi garantileri var.

Tek tek toplamak daha mantıklı.

Ayrıca belirlediğiniz parçalar için indirimleri takip ederseniz çok daha ucuza toplayabilirsiniz.
Teşekkürler.
Parçaların kendi garantileri var.

Ürün kırık gelirse mesele ekran kartı HDMI yeri kırık nasıl geri verilir garantiyemi yoksa ürünün satıcısına mı verilir bir de ekran kartı almıştım 2 yıl önce onu sattım geldiğinde MSI marka kutunun üzerinde jelatin yoktu sadece kutuydu kutularda jelatin var mı?

Geri
Yukarı