İtopya değişim süreci

Blacx

Hectopat
İyi günler. MSI RX 570 ekran kartımın Servispoint'ten arızalı olduğunu onayladılar. İtopyadan almıştım. Mail olarak Servispoint'in değişim ve iade onayını İtopya'ya ulaştırdım. Değiştirmek istediğimi belirttim bu değişimin onayladığını ve yeni ürünün ne zaman geleceği hakkında İtopya bilgilendirme yapıyor mu? Bilgilendirme yapmıyorsa önceden tecrübeli arkadaşlar yardımcı olur mu en önemli sorum kaç gün içinde yeni ürün gelir?

Geçen sene İtopya'dan Corsair HS50 kulaklık almıştım. Üç hafta önce arızalandı ve Boğaziçi Bilgisayar'a gönderdim. Servis, iade/değişim kararı verdi ve ben de aynen sizin yaptığınız gibi bana gelen maili dün İtopya'ya ulaştırdım ve değişim yapmalarını talep ettim. Bana "Rapor işleme alınmıştır." şeklinde bir cevap maili gönderdiler. Eğer bir gelişme olursa buraya yazacağım.

8 gün içerisinde ürünün değişimini yaptılar. Bugün teslim aldım :D Dediğim gibi ekran kartı fabrika çıkışı sorunluymuş. Umarım seninde kısa sürede çözülür

8 gün içerisinde ürünün değişimini yaptılar. Bugün teslim aldım :D Dediğim gibi ekran kartı fabrika çıkışı sorunluymuş. Umarım seninde kısa sürede çözülür
İyi bakalım hayırlı olsun umarım tekrar sorunlarla karşılaşmayız. İnsanın güvenini sarsıyorlar.
İtopyaya değişim ve iade raporunu mailden attıktan 13 gün sonra kargoya verildi. 14. Gün elime geçti. Aramazsam belkide hala yollamayacaklardı. Konu kilit.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı