İtopya demonte sistem getirtme

• Konuyu başlatan Timurozer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 1B
Timur bu yolda birlikte yürüyoruz her zaman ikimizin de ayni sistemlere baktığımızı gördüm bende ilk çıktığı zaman alacaktım çünkü gayet iyi fiyat ve performansliydi kasanın onu mesh değil TT V200 hoş bir kasa değil ilk başta çıktığında Corsair Carbide Spec Delta 550W vardı. İtopya musteri hizmetlerini arayip onu eklemesini rica edeceğim yarın parçaları ayri istersen kargolama daha guvenli ve daha hızlı olacaktir.
Sistemin geldi mi?

Sistemin geldi mi?

Aileyi ikna edebilirsem bugun sipariş etmeyi düşünüyorum. Sabah 8.58'de kalktım 2 dakika bekledim ve müşteri hizmetlerini aradım 13 kişi sırada vardı ve 22 dakika gibi süre bekledim. İndirimin ne kadar süreceğini sordum sistem stokta olduğu sürece indirim sürecek dedi. Corsair Spec Delta kasası stoklara eklenince sisteme eklemeyi düşünür müsünüz dedim. Evet dediler.

Aileyi ikna edebilirsem bugun sipariş etmeyi düşünüyorum. Sabah 8.58'de kalktım 2 dakika bekledim ve müşteri hizmetlerini aradım 13 kişi sırada vardı ve 22 dakika gibi süre bekledim. İndirimin ne kadar süreceğini sordum sistem stokta olduğu sürece indirim sürecek dedi. Corsair Spec Delta kasası stoklara eklenince sisteme eklemeyi düşünür müsünüz dedim. Evet dediler.
Peki karne indirimi yapacaklar mı ayrı olarak?

Montajlicam acelem yok benim hocam bu arada mağaza da açılmış hızlı gelebilir.
Valla bende aileyi ikna ettim. Şu an karne indirimlerini bekleyip bir de monitör alıcam :).
Montajlicam acelem yok benim hocam bu arada mağaza da açılmış hızlı gelebilir.
Stok tükenmiş ya 6.000 TL oldu 😭.
@-Jwol- Artık GG karne indiriminde düşer mi bilmiyorum ama şu an hayallerim kırıldı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı