İtopya firması nasıl?

Alper AKMEHMET

Kilopat
Yer
Rize
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS PRIME H610M-K D4 Intel H610 Soket 1700
Intel Core i5 12400F Soket 1700 12. Nesil 2.50GHz İşlemci
Kingston HyperX Predator DDR4 3000 Mhz (2x8)
ROG Strix Radeon™ RX 6600 XT OC Edition 8GB GDDR6
Asgard 250 GB m.2 Ssd
XIGMATEK VECTOR S SERİSİ 80PLUS SİLVER 750W
Meslek
Satış Müdürü
İtopya firmasından 8 ay önce SteelSeries Rival 600 mouse almıştım. 3 hafta önce ürünümün yan kısımlarındaki tutamaçlarda sorun olmasından dolayı servise gönderdim. Fakat ne zaman arasam üründen bir haber yok diyerek geçiştiriyorlar. Firmadan daha önce servis hizmeti alıp çözüme ulaşan arkadaş var mıdır?

Aynı mouseyi bende almıştım. Daha sorun olmadı. Kaliteli bir firma satışlarda problem yok ama sanırım elaman kıtlığı var sanki. Forumlarda da hep görüyorum. Geri dönüşler çok uzun sürüyor ama şahsen sıkıntısı çözülmeyen birine de rastlamadım.

Mail attım cevap vermediler. Firmayı aradım. Bana servis ile görüşüp size döneceğiz dediler iletişim bilgilerimi aldılar ve bilgi vermek için geri dönüş bile yapmadılar. Arıyorum ürününüz serviste diyerek konuyu geçiştiriyorlar. Tutamaçlardaki bu erime sorununun tespiti 15 iş günü sürer mi ya. Bana çok saçma geliyor.
Ürüne ücret iadesi çıktı. 3 iş günü oldu halen daha geri ödeme yapacaklar. Çok ama çok ilgisiz bir firma..

Son düzenleme:
Ben de daha önce itopya'dan alışveriş yaptım. Satış sonrası desteğinin zayıf olduğuyla ilgili çok yorum okudum ama benim başıma böyle birşey gelmedi henüz. Ama belli ki eğer bir sorunumuz olursa sıkıntı yaşayacağız...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı