İtopya HYPE-MEGA sistem alınır mı?

Peki arkadaşlar cevaplar için teşekkürler sanırım AMD'ye ikna olmuş durumdayım.

Bu sistem hakkında yorum yapabilecek olan var mı ? 6700xt için 3070 seviyesinde bir kart diyorlar bu konu hakkında da aydınlatabilen olursa sevinirim.
Yakın kartlar üstelik 6700 XT 12 GB VRAM'e sahip olduğu için yüksek çözünürlüklerde daha uzun süre idare eder.

Selam arkadaşlar,

HYPE-MEGA/Intel Core i5 12400F/GIGABYTE GeForce RTX 3060 Ti GAMING OC 8GB/16GB DDR4/500GB PCIe Gen3x4 M.2 SSD/Geforce RTX RayTracing PC |ITOPYA.COM

Bu sistem İtopya'da efsane kasım kapsamında sürülmüş. Hem oyun hem iş için(Blender, Unity, yazılım) 18.000 lira bütçeye bir sistem arıyorum. Sizce bu sistem alınır mı? Ya da daha uygun fiyata öneriniz var mıdır?
Yani oyun için iyi bi sistem beğenmessen excaliburun 20klik pcside var ona bak bide.

Yani oyun için iyi bi sistem beğenmessen excaliburun 20klik pcside var ona bak bide.
beğenmeme sebebin ne :/.

beğenmeme sebebin ne :/.
Hem linkini atmamışsın hem de Casper laptop olarak iyi değil, masaüstü modellerini de inceledim tamamen para tuzağı. RTX 3060 toplanacak fiyata 1650 satıyorlar.

Tamamdır teşekkürler, 11.11'i bekleyip daha iyi fırsat çıkmazsa bu kasayı almaya karar verdim.
Yarın sabah uyandığınızda zamlanabilir.

Hem linkini atmamışsın hem de Casper laptop olarak iyi değil, masaüstü modellerini de inceledim tamamen para tuzağı. RTX 3060 toplanacak fiyata 1650 satıyorlar.

Yarın sabah uyandığınızda zamlanabilir.

Umarım zamlanmaz kasım ayında sürekli sınırlı sayıda kampanyalar oluyor biliyorsunuz. Yakın zamanda PC doktoru vb kanallar 3070 seviyesinde kampanyalar yapabilirler o yüzden sanırım bu riski alacağım.

Geri
Yukarı