İtopya iade için ne yapılmalı?

ances

Femtopat
Daha fazla  
İyi akşamlar arkadaşlar yaklaşık 1 hafta önce kulaklık almıştım fakat ses seviyesi cidden cok az bu yüzden iade etmek istiyorum fakat İtopya'nın internet sitesinde iade ile ilgili herhangi bir şey yazmıyor ne yapmalıyım iade için.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Yazılım ürünlerinin (lisanslı, tek kullanımlık vb.), montajlı ürünlerin ve hijyen açısından sınırlandırılan kulaklık vb ürünlerin iadesi yapılamamaktadır.

İyi akşamlar arkadaşlar yaklaşık 1 hafta önce kulaklık almıştım fakat ses seviyesi cidden cok az bu yüzden iade etmek istiyorum fakat İtopya'nın internet sitesinde iade ile ilgili herhangi bir şey yazmıyor ne yapmalıyım iade için.
Genelde alışveriş siteleri kulaklık gibi ürünleri kolay kolay iade almıyor. Bol şans

Kulaklığı geçtim İtopyaya kutusu açılmış herhangi bir ürün iade edebilen bir babayiğit görmedim daha önce. Boşuna mail atma cevap vermezler, verirlerse de 2-3 gün sürer. Müşteri hizmetlerini ara, yarım saat 45dk sıra bekledikten sonra yüzüne kapatmazlarsa sana kargo kodu verirler veya direk hijyen ürünü iade almıyoruz diyip kapatabilirler.

Bu arada ''hijyen'' bahane. Öyle bir şey yok. En azından Amazon US ve Amazon TR'ye daha önce yapmış olduğum iadeler arasında kulaklık da vardı, ve Amazon iade almıştı. ''Hijyen'' bahane gösterilerek arkasına saklanılan bir sebep. İade almak zorundalar.

İtopya gibi yerlerden ürün satın alan kişi sonucuna katlanmak zorunda, senelerdir technopatta ve forumlarda İtopya'nın ürünlerinin arkasında durmadığı konusunda milyon tane konu mevcut. 2. el ürünü sıfır diye insanlara satmak, bozuk parça gönderip iade kabul etmemek ve daha bir çok vukuatları var.

Yeni konular

Geri
Yukarı