İtopya iadesi doğru mu gönderilmiş?

Anilimo

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Radeon RX 6400
8x2=16 GB RAM
Intel H55 Anakart
Intel Core İ7 CPU 870 @3.00GHz
Merhaba, itopya.com sitesinden bir SSD aldım ve bilgisayarımla tam uyuşmadığını fark ettiğim için geri gönderdim. İadeyi yollarken kutuda 2 tane kağıt vardı ve ürün vardı, e-arşiv faturası yeni geldi zaten kağıt koymuştum içine sorunumu içeren bir de iletişim bölümünden sorunlarımı anlatıp isim, soy isim ve adres içeren bir metin yolladım. Doğru mu gönderdim ve iade açısından sorun çıkartırlar mı? 14 gün şartsız koşulsuz iade hakkımdan yararlanabilir miyim?

Merhaba, itopya.com sitesinden bir SSD aldım ve bilgisayarımla tam uyuşmadığını fark ettiğim için geri gönderdim. İadeyi yollarken kutuda 2 tane kağıt vardı ve ürün vardı, e-arşiv faturası yeni geldi zaten kağıt koymuştum içine sorunumu içeren bir de iletişim bölümünden sorunlarımı anlatıp isim, soy isim ve adres içeren bir metin yolladım. Doğru mu gönderdim ve iade açısından sorun çıkartırlar mı? 14 gün şartsız koşulsuz iade hakkımdan yararlanabilir miyim?
Ben geçenlerde kulaklık iade ettim kendilerine kolinin içine gelenleri aynen koyup birde not yazdım sipariş durumumu ve 14 günlük iade hakkımı kullanmak istediğimi belirttim yolladım iade alındı.

Ben geçenlerde kulaklık iade ettim kendilerine kolinin içine gelenleri aynen koyup bir de not yazdım sipariş durumumu ve 14 günlük iade hakkımı kullanmak istediğimi belirttim yolladım iade alındı.

Ben 14 günlük iade hakkımı kullanmak istediğimi yazmadım, sadece sorunlarını belirttim fakat aynı gün arayıp bu hakkı kullanabilir miyim diye sorduğumda servis tarafından incelendikten sonra dedi ve gerisini tam hatırlamıyorum yarın arayıp düzgün bir şekilde tekrardan soracağım. İade konusunda biraz sıkıntı çıkarttıklarını duydum internette hafif tırstım.

Ben geçenlerde kulaklık iade ettim kendilerine kolinin içine gelenleri aynen koyup bir de not yazdım sipariş durumumu ve 14 günlük iade hakkımı kullanmak istediğimi belirttim yolladım iade alındı.

Kaç gün içerisinde dönüş yapmışlardı?

Son düzenleme:
Ben 14 günlük iade hakkımı kullanmak istediğimi yazmadım, sadece sorunlarını belirttim fakat aynı gün arayıp bu hakkı kullanabilir miyim diye sorduğumda servis tarafından incelendikten sonra dedi ve gerisini tam hatırlamıyorum yarın arayıp düzgün bir şekilde tekrardan soracağım. İade konusunda biraz sıkıntı çıkarttıklarını duydum internette hafif tırstım.
Ürün arızalı mı bir problemi var mı ?

Ürün arızalı mı bir problemi var mı?

Hayır, bilgisayarımda çalışmadı sadece bilgisayarım algılamadı. Üründe sorun olduğunu sanmıyorum yani biraz eski bir anakart olduğu için çalıştırmadığını düşünüyorum. Umarım hızlı bir dönüş yaparlar yeni ürün satın almak istiyorum, ayrıca şöyle bir re-mail atmışlardı.
itopya iade.png

Hayır, bilgisayarımda çalışmadı sadece bilgisayarım algılamadı. Üründe sorun olduğunu sanmıyorum yani biraz eski bir anakart olduğu için çalıştırmadığını düşünüyorum. Umarım hızlı bir dönüş yaparlar yeni ürün satın almak istiyorum, ayrıca şöyle bir re-mail atmışlardı.Eki Görüntüle 2153740
Arıza belirtme sadece iade etmek istediğini söyle yeterli arıza var algılamadı vs dersen servis yolu gözüküyor.

Arıza belirtme sadece iade etmek istediğini söyle yeterli arıza var algılamadı vs dersen servis yolu gözüküyor.

Peki iadenizin onaylanması ne kadar sürdü? Yeni bir SSD almak istiyorumda.

İadeyi gerçekleştirdiler, 4 gün içerisinde olumlu sonuç aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı