İtopya kargo kaç gün sürer?

Daha fazla  
İtopya'dan cumartesi günü kendim bilgisayar topladım ve 8-9 tane ürün sipariş verdim 4 gün geçmesine rağmen hazırlanmadı. İstanbul'da oturuyorum acaba kaç günde elime ulaşır?

Şu ana kadar iki siparişte bulundum, monitör ve klavye, ikisi de üç günde geldi.

Mağazaya gittiğimde çalışan bana "monitörü buradan aldıysan test edip öyle göndeririz" gibisinden bir şey söylemişti. Ne kadar inanırsın bilmem ama aynı durum geçerli olabilir, ne sipariş etmiştin?

İtopya'dan cumartesi günü kendim bilgisayar topladım ve 8-9 tane ürün sipariş verdim 4 gün geçmesine rağmen hazırlanmadı. İstanbul'da oturuyorum acaba kaç günde elime ulaşır?
Önce pc'yi toplayı sonra test edip en son yollarlar, bazen test ederken sisteme düşmez. 1 hafta içinde elinde olur.

Şu ana kadar iki siparişte bulundum, monitör ve klavye, ikisi de üç günde geldi.

Mağazaya gittiğimde çalışan bana "monitörü buradan aldıysan test edip öyle göndeririz" gibisinden bir şey söylemişti. Ne kadar inanırsın bilmem ama aynı durum geçerli olabilir, ne sipariş etmiştin?

Anakart-monitör-kasa-mouse-Power-hard disk-RAM-

Orda bir seçenek var, ücretsiz montaj hizmeti diye eğer o seçiliyse kendin toplasan bile orda parçaları bir araya getirilip, test edip öyle gönderiyorlar. İtopya sahibinin dediğine göre gün de 500 adet kasa topluyorlar. Hızlı değilse bundan kaynaklıdır.

Geri
Yukarı