İtopya koşulsuz iade geçerli mi?

anon2834

Hectopat
İtopya internet sitesinden aldığım monitörü ambalajını açıp denedikten sonra beğenmezsem sebep vermeksizin 14 günlük cayma hakkını hala kullanabilir miyim? Monitörü beğenmeme olasılığım yüksek olduğu için endişeliyim. Diğer konularda yeterli cevabı bulamadığım için yenisini açtım.

Son düzenleme:
İtopya iade konusunda çok kötü. Bir arkadaş ürün için iade talebinde bulunmuş, değerlendirilmeye alınmış, 2-3 ay geçmiş, arkadaş elindeki şeyi satmış. Ve şu an hâlâ değerlendirmedeymiş.

Ben de kulaklık iade edecektim, iade talebinde bulundum, sonrasında bir gelişme olmadı. Neredeyse 6 ay oldu.

İtopya iade konusunda çok kötü. Bir arkadaş ürün için iade talebinde bulunmuş, değerlendirilmeye alınmış, 2-3 ay geçmiş, arkadaş elindeki şeyi satmış. Ve şu an hâlâ değerlendirmedeymiş.

Ben de kulaklık iade edecektim, iade talebinde bulundum, sonrasında bir gelişme olmadı. Neredeyse 6 ay oldu.

Hocam internetten iade etmeye çalıştıysanız ürünü İtopya'ya göndermeniz gerekiyor. Benim kulaklığım bozuldu 25 günde iade yaptılar ama serviste 23 gün kaldı. 2 günde para iadem yapıldı yani.

Arkadaşın iade kodu alıp göndermesi gerekiyordu. İtopya saçma bir sistem yaptığı için insanlar o yazı yüzünden bekliyor boş yere.

Yeni konular

Geri
Yukarı