İtopya KUARK-FORCE hazır sistem alınır mı?

gglagise

Femtopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeniz nedir maksimum?

Bunu öneririm attığınız ile aynı fiyatta.

Fakat bu sisteme kule tipi soğutucu şart bunu alabilirsiniz.

Bütçe artarsanız bu kasayı öneririm ileriye dönük DDR5 sistem kendisi bunun içinde attığım soğutucuyu alın.

Son düzenleme:
Bütçeniz nedir maksimum?

Bunu öneririm attığınız ile aynı fiyatta.

Fakat bu sisteme kule tipi soğutucu şart bunu alabilirsiniz.

Bütçe artarsanız bu kasayı öneririm ileriye dönük DDR5 sistem kendisi bunun içinde attığım soğutucuyu alın.

Hocam yalnızca kasa için 22-23K en max

Hocam fakat kasayı beyaz istiyorum siyah kasalar bayıyor beni ayrıca klavye mouse beyaz olacak.

Klavye beyaz zaten mouse beyaz olarak attığımı alabilirsiniz. Beyaz olunca performansı artmıyor hocam gerçekten büyük hata yaparsınız. Böyle bir sistemin aynısını beyaz halde bulamazsınız zaten 50k TL'yi geçer. O yüzden tavsiyem alın isterseniz ileriki zamanda kasayı satar yeni beyaz bir kasa alırsınız. Dikkatli okuyun sistemi demiyorum kasayı diyorum.

Anlıyorum siyah sıkıyor fakat beyaz olarak aldığınız kasa bu sistemden düşük kalacak.

Klavye beyaz zaten mouse beyaz olarak attığımı alabilirsiniz. Beyaz olunca performansı artmıyor hocam gerçekten büyük hata yaparsınız. Böyle bir sistemin aynısını beyaz halde bulamazsınız zaten 50k TL'yi geçer. O yüzden tavsiyem alın isterseniz ileriki zamanda kasayı satar yeni beyaz bir kasa alırsınız. Dikkatli okuyun sistemi demiyorum kasayı diyorum.

Anlıyorum siyah sıkıyor fakat beyaz olarak aldığınız kasa bu sistemden düşük kalacak.

Aralarındaki farkı anlayamadım tam yalnızca işlemci farkı mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı