İtopya mağazasında sistem toplama

KaanYalazer

Decapat
Merhaba, birkaç gün içerisinde İtopya'dan sistem almaya gideceğim. Mağaza kadıköy'de fakat ben Beylikdüzü'nde oturuyorum. Gittiğim zaman sistemi aynı gün içerisinde teslim alabilir miyim? Yoksa sonra ki gün gelip teslim alabilirsiniz derler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Malesef İtopya'dan 4 milyarlık sistem toplamıştım geçen sene.Önce aradım ben gelsem aynı gün içerisinde alabilirmiyim diye hayır demişlerdi.En az 10 gün sonra veriyorlar.Sonra sitelerinden topladım 20 gün sonra telefon geldi.O zaman gidip kendim aldım.Korona zamanın'da bu süre dahada uzar.

Bende İtopya'dan parça parça sistem topladım. Uzun bir vakitte gelmedi. (Mayıs gibiydi) eğer sistemi hazır alırsanız uzarmı bilmem ama benim aldığım 6 7 parça 3 4 günde geldi.

Merhaba, birkaç gün içerisinde İtopya'dan sistem almaya gideceğim. Mağaza kadıköy'de fakat ben beylikdüzü'nde oturuyorum. Gittiğim zaman sistemi aynı gün içerisinde teslim alabilir miyim? Yoksa sonra ki gün gelip teslim alabilirsiniz derler mi?

Ben mağazasına gittiğimde akşamına veriliyordu ama şu olaylar nedeniyle hemen verilmez. Ama İtopya'yı tavsiye etmiyorum.

Geri
Yukarı