İtopya neden çok daha ucuz?

Ben güvenemedim itopyaya haksız mıyım?

Evet para konusunda sorun yoktur da donanımlar sıkıntılı.

Bahsetmiş olduğun sistem zaten 10.000 TL. Ayrıca bir kısmı stokta olmayan veya tek kalmış ürünler.
Fiyat konusunda İtopya ile Vatan karşılaştırması yapıyorsunuz. Anlamak biraz tuhaf..

Bahsetmiş olduğun sistem zaten 10.000 TL. Ayrıca bir kısmı stokta olmayan veya tek kalmış ürünler.
Fiyat konusunda İtopya ile Vatan karşılaştırması yapıyorsunuz. Anlamak biraz tuhaf..

Eğer bana söylüyorsan ben herhangi bir karşılaştırma yapmadım. İtopya'dan parçaları tek tek topladım ve 10000 tl'den fazla çıktı bunu anlamadım, bilgim olmadığı için de soru sordum. Bu sadece İtopya'da değil diğer hazır toplama sitelerinde de benzer durumda. Asıl seni anlamak tuhaf hocam.

Senden alıntı yaptığım sadece sana hitap ettiğim anlamına gelmiyor. Burası forum, çok fazla yorum var. Paragraf da yaptım ama..

zeoNNN-A1050TS-13X/R3 1300X/Asus GTX1050Ti Strix 4GB/8GB DDR4/1TB Disk/PUBG Gaming Bilgisayar | ITOPYA

Bu sistem sadece 2800 lira bunu vatandan veya başka yerden toplayınca ortalama 3200 tutuyor. Arada 500 lira fark var.
Vatan pahalı, itopya ucuz değil normal.
Mesela birkaç hafta önce vatanda bu bilgisayar stoktaydı: AMD 1300X - MSI GTX1050TI - MSI B350M PRO-VD PLUS - 8GB RAM - Oyun Bilgisayarı
Mesela şuan bu senin attığın sistemin benzeri olan başka bir site:
Sinerji DCA1050ti (Asus) Ryzen 5-8GB-1TB-GTX1050ti
Buna r5+b350 var ama psu 500w...
Normal fiyatlar.

Benim itopya.com konuda bir sorum olucak. Hazır sistemleri ayrı ayrı almaya kalkınca daha pahalıya geliyor, sebebini bilen var mı acaba ? Hazır sistemler neden daha ucuz ?
Bazı yayıncılar sistemin reklamını yapıyor, onlara ek indirim yapıyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…