İtopya Sitede Toplanan Bilgisayar Mağazadan Alınabilir mi?

Onurku

Centipat
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Ben İtopya'nın internet sitesinde bulunan DADG2 sistemini alacağım ama birkaç sorum var. Ben bu sistemin parçalarını kendime göre değiştirdim ve fiyatını 7160 TL'ye çıkardım. İlk sorum, bu sistemi gidip İtopya'nın mağazasından canlı olarak görüp oradan direkt alma şansım var mı? İkincisi ise tüm parçaların montajını yapıyorlar mı? Bir arkadaşımdan ekran kartını takmıyorlar tarzı şeyler duymuştum. Umarım sorularımı yanıtlayıp geri dönüş yaparsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kargolama ve taşınması sırasında sorun çıkarabilitesi yüksek olduğu içim çoğu zaman takmazlar. Mağazan alabilirsin stoklarda varsa.

Büyük ihtimal İtopya'nın mağazasına gidip alabilrsin. Kargolarken ekran kartını ayrı olarak gönderiyorlar. Taşıma sırasında herhangi bir hasar almaması için. Onun dışında diğer parçaları takıyorlar.

İtopya'nın mağazasına gidip alabiliyorsun, ama internetten sipariş verip mağazadan alabiliyor musun bilmiyorum. Mağazadan satın alma işlemi yapılabiliyor.

Ben 1 hafta önce V4 sistemini aldım İtopya'dan. Bütün parçalar takılıp deneniyor ardından ekran kartı çıkarılıp kutusunda geliyor. Ekran kartını biz taktık o kadar. Gelmesi biraz uzun sürdü can sıktı açıkçası. Onun dışında bütün parçaların 0 kutuları geldi.

Müşteri hizmetlerini arayıp sorabilirsiniz. Ekran kartını takma konusunda bu video size yardımcı olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı