İtopya TARS-G2670 sistem alınır mı?

Ben aldım. Tam bir f/p bilgisayarı.
Ryzen 5 1600 + Msi B450m-a pro + toshiba 480gb ssd ekledim. 2700e bitti. Gigabyte in ekran karti zaten mükemmel. Fazla soze gerek yok. Kacirma derim.

Ryzen 5 1600 + Msi B450m-a pro + toshiba 480gb ssd ekledim. 2700e bitti. Gigabyte in ekran karti zaten mükemmel. Fazla soze gerek yok. Kacirma derim.
Bir şey diyeceğim bu sistemden bende aldım ama başlıkta gigabyte rx570 gaming yazıyor siparişlerim kısmında gigabyte rx 570 gaming mi versiyonu var yani mining edition sizde de öyle mi?

Evet, maalesef ki stokta Gaming versiyonu olmadığı için ve gelemeyeceği için Mining versiyonu gelecek. Mail attım aynı fiyata farklı bir kart seçeneğimiz var mı? diye farklı bir kart seçeneğimizin olmadığını söylediler. Performans açısından herhangi bir fark yok fakat fiziksel anlamda arkasında plaka ve yan tarafında Gigabyte yazısı yok. Fiyat bakımından daha uygun olduğu için bu kartı koyduklarını düşünüyorum.

Hala memnun musun ekleme yaparak almayı düşünüyorum bana aldığın fps değerleri ve ısınmanı yazabilir misin?

Hala memnun musun ekleme yaparak almayı düşünüyorum bana aldığın fps değerleri ve ısınmanı yazabilir misin?
LoL en yüksek min. 160 civar maks. 240 aldım o aralarda geziyor. Csgo 160-350 arası ama genelde 200-250 üstü. Far Cry Primal yüksek ayarlarda 62 fps. İşlemcimi overclockladım 4ghz de çalışıyor R5 2600 ile eş değer sayılır. Ekran kartımda bir sorun var galiba başta her şey iyiydi ama sonra renk cızırdamaları oldu o konu hakkında da konu oluşturup fotoğraf koydum boş olduğum bi anda garantiye vericem. Sistemi efsane cumadan 2600 küsüre aldım bu fiyata göre güzel tek sıkıntı ekran kartımdaki sıkıntı o da benim şanszsızlığım diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı