İtopya ürün İade/Değişim raporu

Kerem Mungan

Hectopat
İtopya üzerinden aldığım Razer fareyi garantiye gönderdim ve iade/değişim raporu çıktı. İtopya ile iletişime geçtiğimde ellerinde aynı ürünün stoğunun olmadığını muadili bir ürün ile değişim istiyorsam yetkili servis ile iletişime geçmemi söylediler. Servis bana 2 model önerdi ancak önerdiği 2 model de benim ürünümden daha kötü modellerdi. Bu durumu İtopya'ya iletip muadil ürün değişimi yapıp yapamayacaklarını sorduğumda değişim yapamayacaklarını ancak ücret iadesi yapabileceklerini söylediler. Ama şöyle bir durum var ben o ürünü 2 sene önce satın almıştım ve onlar bana ürünün güncel tutarını değil de fatura tutarını iade edecekler. Bu miktarla bırakın o ürünü çok daha kötüsünün bile satın almam mümkün değil. Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Farenizin modeli ve size sundukları muadiller nedir?

Razer Viper Mini sahip olduğum mouse onlar ise Razer DeathAdder Essential'ın beyaz ve siyah rengini önerdiler.

Razer Viper Mini sahip olduğum mouse onlar ise Razer DeathAdder Essential'ın beyaz ve siyah rengini önerdiler.
Aldığınız fiyat neydi? İadesini sağlayıp imkanınız varsa DeathAdder V2 Mini modelini alabilirsiniz.

Ben ürünü 230 TL olarak satın aldım onlar da bu fiyatı iade edeceklerini söylüyorlar.

Aldığınız fiyat neydi? İadesini sağlayıp imkanınız varsa DeathAdder V2 Mini modelini alabilirsiniz.
Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…