İtopya v3.5 alınır mı?

cagangnd

Centipat
Arkadaşlar v3.5 almayı düşünüyorum İtopya üzerinden ama ekran kartını GTX 1660 Gaming X yapmayı düşünüyorum bütcem 4000 TL olduğundan dolayı sizce alınır mı?
İtopya üzerinden çocuğu kişi kargo yüzünden sıkıntı yaşıyor ben eğer alacaksam gidip acıbadem mağazasından alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok uygun fiyata Rx 590 yapabiliyorsunuz. Ekran kartını Rx 590, işlemciyi 3600 yaparak almanızı tavsiye ederim. Tam bir canavar olacaktır. 8 GB daha RAM de ekletirseniz tadından yenmez.

Arkadaşlar v3.5 almayı düşünüyorum İtopya üzerinden ama ekran kartını GTX 1660 Gaming X yapmayı düşünüyorum bütcem 4000 TL olduğundan dolayı sizce alınır mı?
İtopya üzerinden çocuğu kişi kargo yüzünden sıkıntı yaşıyor ben eğer alacaksam gidip acıbadem mağazasından alacağım.
GTX 1660 Gaming X o sistemde çok pahalı. Onun yerine aynı performansı veren RX 590 alıp artan parayla RAM 16 GB yap üstüne 500 TL daha kalıyor sana onunla da istersen işlemciyi 2600 yapabilirsin.

Bende bu sistemi düşünüyordum 1 2 ekleme ile fakat güvenemedim . Sizce güvenilir mi ? Kargo durumu var bir de . Kararsız kaldım ben siteden dolayı. Alanlar var ise bilgilendirebilir mi ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı