İtopya'da mağazada hazır sistem var mı?

Ellie1

Centipat
Daha fazla  
Gidip alacağım. İnternetten sattıkları bilgisayarlar Ankara çankaya gibi mağazalarında bulunur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
İtopya'da galiba var ama tavsiye etmem çok kötü yorum var. Onun yerine burda bilgili çok arkadaş var onun için ayrı konu aç sabah cevap verirler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İtopya'da galiba var ama tavsiye etmem çok kötü yorum var. Onun yerine burda bilgili çok arkadaş var onun için ayrı konu aç sabah cevap verirler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
efm biliyorum ancak alabilieceğim başka yer yok ben ankarada yaşıyorum ve başka bir siteden almak istesem alamam çünkü şu anda kartlarıma erişemiyorum tek gidebileceğim yer çankaya itopya mağazası

Hepsi olmasada oluyor.
teşekkür ederim

hemde kötü yorum olsada onları bastıracak kadar iyi yorum olduğunu düşünüyorum

Efm biliyorum ancak alabilieceğim başka yer yok ben Ankara'da yaşıyorum ve başka bir siteden almak istesem alamam çünkü şu anda kartlarıma erişemiyorum tek gidebileceğim yer çankaya İtopya mağazası

Teşekkür ederim

Hem de kötü yorum olsa da onları bastıracak kadar iyi yorum olduğunu düşünüyorum

Bence şimdi bir konu açın İtopya'dan alınır mı? Deneyimi olan arkadaşlar görsün cevap versin. Ayrıca bence bilgisayar çok pahalı pişman olacağın bir şey almaktansa azıcık daha araştır derim.

Bence şimdi bir konu açın İtopya'dan alınır mı? Deneyimi olan arkadaşlar görsün cevap versin. Ayrıca bence bilgisayar çok pahalı pişman olacağın bir şey almaktansa azıcık daha araştır derim.
ankarada başka güvenilir ve ucuz bir yer olduğunu sanmıyorum ama yinede deneyeceğim

Yeni konular

Geri
Yukarı