Çözüldü İtopya'da ürün aldıktan sonra stokun bitmesi yüzünden ürün elime gelir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ali Eren Işık

Decapat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, ben. 2 gün öncesinde İtopya'dan sipariş vermiştim. Kulakkık, fare, klavye siparişi.

Fare siparişi verirken stoktaydı. Siparişi verdim ve 2 saat sonra stok tükendi yazdı.

İlk defa İtopya'dan alışveriş yapıyorum. Param da karttan kesildi. Sizce siparişm elime ulaşır değiş mi?
Yani stoku gelsiğinde.

Sizce gelir mi?

Dosya Ekleri

• SmartSelect_20230624_165056_Opera.jpg
    SmartSelect_20230624_165056_Opera.jpg
    74,7 KB · Görüntüleme: 65
Çözüm
Selam arkadaşlar, ben. 2 gün öncesinde İtopya'dan sipariş vermiştim. Kulakkık, fare, klavye siparişi.

Fare siparişi verirken stoktaydı. Siparişi verdim ve 2 saat sonra stok tükendi yazdı.

İlk defa İtopya'dan alışveriş yapıyorum. Param da karttan kesildi. Sizce siparişm elime ulaşır değiş mi?
Yani stoku gelsiğinde.

Sizce gelir mi?

Sen sipariş verdiğinde stok sayısı -1 olarak ilerler sistem. Merak etme normal şekilde gelecek eline.
ROG ağır bir mouse. Ağırlık sıkıntı olmaz diyorsan iyi ancak önemli ise bu modeller daha iyi olurdu.

Klavye de markası Game Booster olduğundan sana ileride sıkıntı çıkaracaktır.
1100 tl bandında bana mini klavye olmayacak şekilde tkl de olmayacak beyaz bir klavye önerebilir misin

Yeni konular

Geri
Yukarı