İtopya'dan Alınan Kulaklık İade Ücreti

basonur

Decapat
Daha fazla  
İtopya'dan Cooler Master MH670 aldım 25 Ocak'ta ama kulaklık 2 hafta önce arızalandı. Sonra teknik servise yolladım ve oradan değişim raporu verdiler PDF olarak. İtopya ise bana ellerinde kulaklıktan olmadığını para iadesi yapabileceğimi söylüyor ama ben aldığımda dolar 7 liraydı şu an ise 14 lira ben 849 liraya neden daha kötü bir şey alıyorum? Muadil olarak Arctis 1 veriyorlar fakat ben zaten Arctis 3'ten memnun olmayıp MH670 aldım. Şimdi İtopya'ya ne demem lazım? Hakkım olan aynı kulaklık değil mi? @Cooler Master Türkiye @itopya.com @Recep Baltaş

Son düzenleme:
İtopya o kulaklık stoğa girince kaç liraya satacaksa o kadar ödeme yapmak zorunda olmalı. Müşterilerini böyle mağdur etmeleri çok saçma. Kendileri farketmiyor mu haksızlık olduğunu? Yazık..
Bir siparişim olmuştu onuda iptal etmiştim hazırlanmadan. Çok şükür

Normalde İtopya'dan bayağı alışveriş yaptım ve memnundum ama bu davranış hoşuma gitmedi. Ellerinde yoksa iyi bir muadil vermeleri gerekir ama onu yapmadılar.

Satılan bir ürün için stok mevcut değilse ve tedarik edilemiyorsa para iadesi artık geçerli bir durum. İtiraz etseniz dahi para iadesi yapılacak.

Muadili olarak fiyat durumuna bakarak işlem alıyorlar. Ancak bu eylemin gerçekleşmesi için. İade ile yeni satın alma faturası kesilecek.
Bu durum olurken siz daha kötü bir ürüne daha yüksek fiyat vermiş olacaksınız şu zamanda.

Bu sebeple size tavsiyem para iadesini alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı