İtopya'dan alınan kulaklık kaç günde gelir?

İtopya üzerinden dün SteelSeries Arctis 5 aldım. Yakın zamanda ekipman alan var mıdır?
Kaç günde geleceğini merak ediyorum da.
"Yoğunluktan dolayı 1 hafta içerisin de kargoya verilecektir" diye uyarı var her ürün de (bende var sende var mı bilmiyorum) benim sipariş ettiğim ürün 2 hafta gibi bir süre de geldi. Ama tabii yaşadığınız yere göre değişiklik gösterebilir.

Bir acileyetiniz var mı? Doğum günü için hediye mi vereceksiniz? Böyle konular açmak yerine, sizden önce böyle defalarca konu açmış insanlar var. Konu açmadan önce gidip bir araştırsanız derim...

Konuya gelecek olursak. İtopya biraz zayıf bu konuda ama belli olmaz.

Nerede yaşıyorsunuz ?
Ankara
Bir acileyetiniz var mı? Doğum günü için hediye mi vereceksiniz? Böyle konular açmak yerine, sizden önce böyle defalarca konu açmış insanlar var. Konu açmadan önce gidip bir araştırsanız derim...
Sosyalde ve internet üzerinden yaptığım araştırmalara göre yakın tarihte ekipman alan birisini bulamadım. Sosyal'e danışayım dedim.

Anlıyorum. Ama ben gerek duymuyorum böyle konuların açılmasına. Günümüzde bir çok şeyi sadece bir kaç sayı ve harf üzerinden takip edebiliyoruz. Bakarsın kargon 1-1.5 hafta olur gelmez, o zaman gelip danışabilirsin. ''Ne yapmalıyım?'' ya da ''Ne tavsiye edersiniz?'' diye. Dediklerimi yanlış anlamanı istemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı