İtopya'dan alınan sistem ne zaman gelir?

Slenders

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, sizce bugün kargoya verilir mi ya da ne zaman verilir? Ne zaman gelir? İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum.

Sipariş faturlanıyor gözüküyor.

Screenshot_20231202-100732_WhatsApp.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bolt kargo ile gelse hocam hemen ulaşır çünkü istanbul içine 1 gün de teslim yapıyorlar dün sinerjiden klavye sipariş ettim bugun 2 gibi teslim edilecek. Bunda da öyle olur mu

Verilmiştir bile sadece sisteme girmedi.
Sisteme ne zaman girilir bilginiz var mı

Siparişim neredeye tıkladım ups sitesine attı galiba ups ile gelecek nasil iyi midir en geç perşembe gelir o zaman ):

Verilmiştir bile sadece sisteme girmedi.

Hocam bolt kargoya verilmiş. Hocam Cuma günü klavye siparişi vermiştim Sinerji'den bugün geldi klavye Bolt kargo ile geldi O da bolt Kargo ile gelecek sizle birlikte değil mi dedim İtopya'dan benim bir tane daha kasam gelecek 20.000 liralık siz mi getirirsiniz dedim onlar da evet dedi bekleyebilir misiniz dedim 2 dakika bizim bekleme şeyimiz yok dedi Kırık Çıksa bile tutanak tutamıyoruz hiçbir şey yapamıyoruz dedi Yani ben açarken video çekeceğim kutuyu o Kanıt olur değil mi bir şey olursa

Son düzenleme:
Bolt kargo ile gelse hocam hemen ulaşır çünkü İstanbul içine 1 gün de teslim yapıyorlar dün Sinerji'den klavye sipariş ettim bugün 2 gibi teslim edilecek. Bunda da öyle olur mu?

Sisteme ne zaman girilir bilginiz var mı?

Siparişim neredeye tıkladım UPS sitesine attı galiba UPS ile gelecek nasıl iyi midir en geç perşembe gelir o zaman ):

Hocam bolt kargoya verilmiş. Hocam cuma günü klavye siparişi vermiştim Sinerji'den bugün geldi klavye bolt kargo ile geldi o da bolt kargo ile gelecek sizle birlikte değil mi dedim İtopya'dan benim bir tane daha kasam gelecek 20.000 liralık siz mi getirirsiniz dedim onlar da evet dedi bekleyebilir misiniz dedim 2 dakika bizim bekleme şeyimiz yok dedi kırık çıksa bile tutanak tutamıyoruz hiçbir şey yapamıyoruz dedi yani ben açarken video çekeceğim kutuyu o kanıt olur değil mi bir şey olursa.

Evet.

Geri
Yukarı