İtopya'dan PC Toplamak

Cpt Yolo

Kilopat
Daha fazla  
Fiyatları neredeyse Vatan ile aynı burdan toplamak pek mantıklı gelmiyor önerebileceğiniz bir yer var mı?

Ben Ankara Kızılay'da GameShop bayisinden düşünüyorum.

Screenshot_20180614-120756_Chrome.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatları neredeyse Vatan ile aynı burdan toplamak pek mantıklı gelmiyor önerebileceğiniz bir yer var mı?

Ben Ankara Kızılay'da GameShop bayisinden düşünüyorum.

Eki Görüntüle 306575
Evet,GameShop'tan alabilirsin.Sistem üst düzey bir sistem hemen hemen oradaki yetkililerde aynı fiyatı çıkaracaklardır sana.Onun haricinde önereceğim bir yer/marka yok.

Eksen Bilgisayar genelde piyasanın ufakta olsa altında satış yapıyor.Senin sistem üst düzey bir sistem olduğundan kayda değer bir fark görebilirsin gibime geliyor Eksen'de.

Teknobiyotik'ten alabilirsin . Ben kendi PC'mi oradan topladım ve fiyatını Vatan ile karşılaştırınca gayet iyi . Güvenilir de bir yer . SSD geldiğinde bozuk gelmişti , işletim sistemi kuramayınca çıldırmıştım . Adamları aradım , sağolsunlar döndüler ve değişim yaptılar .

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı