İtopya'dan verilen siparişte adresi eksik/yanlış yazmak

• Konuyu başlatan 22Ate
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 32
  • Görüntüleme 2B
Siparişi verdikten 1 saat sonra yani öğlen 12:30. 2 gün oldu dönmediler ama hayırlısı.
Çok ilginç şaşırdım açıkçası ben de sizin gibi önyargıyla sipariş etmiştim sadece orada stok olduğu için bayağı memnun kaldım. Sizin açınızdan üzüldüm :(. İnşallah yarın cevap alırsınız.

Çok ilginç şaşırdım açıkçası ben de sizin gibi önyargıyla sipariş etmiştim sadece orada stok olduğu için bayağı memnun kaldım. Sizin açınızdan üzüldüm :(. İnşallah yarın cevap alırsınız.

Yarın arıyacağım zatende daha önce arayanlardan bazıları hüsrana uğramış. Umarım aynı şeyi yaşamam.
Arkadaşlar, 2 gün önce sipariş verdim fakat adresi tam girmediğimi fark ettim mail attım dönen olmadı. Web sitesine baktım sipariş kargoya verilmeden sipariş adresi değiştirilebilir yazıyor. Herhangi bir sorun yaşar mıyım? Ve sipariş adresini nasıl değiştirebilirim? Teşekkürler şimdiden.

Arkadaşlar saat 9'da aradım ve bana kargo şirketinden teslim adresinin değiştirebilirsiniz dendi. Saat 10:30'ta attığım maile geri dönüş sağlandı ve güncelleme gerekli departmana iletilmiştir dendi. 5 dakika sonra siparişimin kargo firmasına teslim edildiği maili geldi.
Teşekkürler desteğiniz için.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı