İtopya'nın değişik kargo süreci

Yek233

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben bu forumun önerileri ile ve açtığım konular ile İtopya'dan alışveriş yaptım geçen gün. Geçen gün dediğim de, ayın 25'ine tekabül ediyor. Bir bilgisayar siparişi, yani birden fazla ürün sipariş ettim. Ürün hazırlanıyor demişti. Kargolar kapalıydı, bu yüzden bu sipariş kargoya verilemezdi benim düşünceme göre. Daha sonrasında ise, mouse ihtiyacım olduğunu fark ettim ve bu sefer "tekil" kategorisine giren bir siparişim oldu. Zaman yine bayramdı, fakat nasıl olduysa bu siparişi bir şekilde kargoya verdiler. İtopya'nın başka bir sitede gördüğüm mesajına göre, tekil ürün siparişi ile bilgisayar siparişi aynı kefeye konuyor, yani aynı zamanda gelmesi gerekiyormuş. Sonra düşündüm, acaba stok mu yoktu diye. Bir yerde de, ürünlerin stok durumu anı anına güncelleniyor yazıyordu. Hazırlanması geç mi kaldı desen, bu İtopya bayramda sadece bir gün kapalıydı ve 1 hafta geçtiği için illa hazırlamış olmalılardı. Bugün pazartesi ve çalıştıkları kargo şirketi aktif olarak çalışıyor. Fakat bir siparişim bu kargo hareketine tabii tutulduğu halde, (yani kargoya verildiği halde) diğeri asla kargoya verilmedi. Bu sistem neden böyle, gerçekten mantıklı bir sebebi var mı? Gidip birazdan da numarasını arayıp soracağım zaten. Ama sizin de fikirlerinizi merak ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı