Çözüldü İtopya'ya telefon numarası yanlış girilirse ne olur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ozer er

Hectopat
Daha fazla  
İtopya'dan kulaklık siparişi verdim fakat siparişi verdikten sonra şunu fark ettim; telefon numaramı yanlış girmişim. Bu konuda ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Şu anda herhalde arayamıyorum yarın saat 11 gibi arasam bu konuda düzeltme yaparlar değil mi?
Yani sipariş iptali olur falan derlerse pek bunun taraftarı değil cunku uygun bır fıyata aldım ve tekrar sipariş etmeye çalışırsam yuksek fıyata vermıs olacağım bu gerçekleşmez değil mi?

İtopya'ya anlatın durum böyle indirimli aldım filan onlar size özel sistem üzerinden yeniden indirim yapabilirler ama yaparlar mı bilmem ama sipariş iptal olmaz oradan düzenlerler.
şu anda herhalde arayamıyorum yarın saat 11 gibi arasam bu konuda düzeltme yaparlar değilmi
yani sipariş iptali olur falan derlerse pek bunun taraftarı değil cunku uygun bır fıyata aldım ve tekrar sipariş etmeye çalışırsam yuksek fıyata vermıs olucam bu gerçekleşmez değilmi

İtopya'yı arayıp bilgilendirebilirisin.

Son düzenleme:
Şu anda herhalde arayamıyorum yarın saat 11 gibi arasam bu konuda düzeltme yaparlar değil mi?
Yani sipariş iptali olur falan derlerse pek bunun taraftarı değil cunku uygun bır fıyata aldım ve tekrar sipariş etmeye çalışırsam yuksek fıyata vermıs olacağım bu gerçekleşmez değil mi?

İtopya'ya anlatın durum böyle indirimli aldım filan onlar size özel sistem üzerinden yeniden indirim yapabilirler ama yaparlar mı bilmem ama sipariş iptal olmaz oradan düzenlerler.

Çözüm
Tamamdır teşekkürler 1 sorum daha var pazar günleri müşteri hizmeti çalışıyor mu?

Büyük ihtimal hayır.

1645911173723.png

Ama buradan sorunuzu anlatın derim. ITOPYA | Gaming Ürünler ve Bilgisayar Bileşenlerinin Yeni Dünyası

tamamdır ben haftaiçi kargoya verilmeden once arayabılırsem ararım kargoya verılse bıle herhalde yardımcı olurlar yardımlarınız için çok teşekkür ederim

Geri
Yukarı