iTunes üzerinden sıfırlama yapılırsa iCloud yedeği silinir mi?

ErtugrulK55

Centipat
Daha fazla  
iOS 17'e güncellemek icin indire bastığımda benden 4 haneli sifre istedi, benim asıl şifrem 6 haneliydi. Sonrasında kapatıp açtım bu sefer ilk açılışta ekran kilidi istiyor ya Face ID kabul etmiyor benden 4 haneli istiyor benim ekram kilidim 6 haneliydi. Kendi kendine kilit şifresi değişti. Bugün servise gittim 360 liraya yazılım atarak açabileceklerini söylediler ama her şey silinir dediler bende yaptırmadım evde kendim de yapabilirim bunu iTunes üzerinden. Sorum şu; Telefon düzenli iCloud yedeği alıyor ben şimdi bunu iTunes ile sıfırlayınca her şey silinir mi yedekler dahil?

Telefon düzenli iCloud yedeği alıyor ben şimdi bunu iTunes ile sıfırlayınca her şey silinir mi yedekler dahil?
Yedek niye silinsin hocam. DFU ile sıfırlayıp yedekten kurmak için var o yedekler zaten😅. Telefonunuzu sıfırladıktan sonra yedekten kurulum yapacaksınız. 360 lira bir yazılım için çok yüksek bu arada.

Yedek niye silinsin hocam. DFU ile sıfırlayıp yedekten kurmak için var o yedekler zaten😅. Telefonunuzu sıfırladıktan sonra yedekten kurulum yapacaksınız. 360 lira bir yazılım için çok yüksek bu arada

Yedek niye silinsin hocam. DFU ile sıfırlayıp yedekten kurmak için var o yedekler zaten😅. Telefonunuzu sıfırladıktan sonra yedekten kurulum yapacaksınız. 360 lira bir yazılım için çok yüksek bu arada.
Servis hersey silinir diyince onların yapamadığını ben nasıl yapayım dedim kendimce 😂 Nasıl yapacağıma dair anlatan bi video bisey linki bırakırsaniz çok sevinirim

Servis her şey silinir deyince onların yapamadığını ben nasıl yapayım dedim kendimce 😂 nasıl yapacağıma dair anlatan bir video bir şey linki bırakırsaniz çok sevinirim.

Halihazırda iCloud hesabınıza erişebiliyorsanız yedekten sorunsuz bir şekilde kurabilirsiniz. YouTube üzerinden dfu ile cihaz sıfırlama şeklinde bir sürü video bulabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı