Çözüldü iTunes yazılım güncellemesi neden aynı güncellemeyi veriyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emirko

Decipat
Daha fazla  
Telefon üzerinden güncelleme sorgulattığımda iOS sürümüm en güncel 17.4.1 ancak kablo ile iTunes bağlandığımda bana yazılım güncelleme yapmamı öneriyor ve sürüm yine 17.4.1 indiriyordum. Ancak 7 GB'lik bir güncelleme internetim yavaş 40 dk gibi bir süre olduğu için indirmeyi iptal ettim. Telefonum aynı sürümde ve güncel ama iTunes neden aynı güncellemeyi aldırıyor bana?

Çözüm
O uyarı mevcut sürüm bu demek için. Hep öyle olur bir hata değil yani bu durum. Geri yükleme seçeneği de bazen lazım oluyor direkt son sürüme yüklemeyi olanak tanıyor.
O uyarı mevcut sürüm bu demek için. Hep öyle olur bir hata değil yani bu durum. Geri yükleme seçeneği de bazen lazım oluyor direkt son sürüme yüklemeyi olanak tanıyor.

Çözüm

O zaman güncelle deyip 7 GB'lik bir güncelleme indirmek zorunda değilim değil mi? Zaten güncel çünkü. İlk defa iOS kullanıyorum garip geliyor böyle şeyler

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…