iTunes'dan Müzik İndirmek

Earthsea

Hectopat
Daha fazla  
Yakın bir zamanda, aldığım orijinal müziğin karşılığını verebilmek adına iTunes uygulamasına geçmeyi düşünüyorum fakat bu uygulamadan müzik indirmesi yapılabiliyor mu hadi müzik indirildi benim Sony Walkman müzik çalarıma bunu aktarabilir miyim ?

Bu şekildeki bildiğiniz uygulamalar varsa önerilere açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Android için olan uygulamadan bahsediyorsanız (Apple Music) onu bilmiyorum. Fakat bilgisayarda iTunes ile satın aldığınız müzikleri telefonunuza atabilirsiniz. Sonuçta onun ücretini verip almış oluyorsunuz, başka bir cihazda oynatma hakkına sahipsiniz.
Bu durum Apple Music üyeliğinde geçerli değil tabii. Bu üyelikle aldığınız müzikleri sadece bu uygulama ile kullanabilirsiniz. Bilgisayarda da indirseniz dahi farklı bir platformda oynatamıyorsunuz.

Benim bildiğim Apple Music sadece abonelikle kullanılan bir şey ben direkt şarkının kendisini satın almak istiyorum bu yüzden iTunesı deniyecem teşekkürler.

Doğru, abonelikle kullanılıyor. Siz uygulama olarak bahsedince belirtmeden geçmeyeyim dedim :)
Bu arada eğer Windows kullanıyorsanız aldığınız müzikleri "C:\Users\KullanıcıAdınız\Music\iTunes\iTunes Media\Music" yolunda bulabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı