İyiliği Paylaş setindeki Gaia dışındaki skinlerden hangisi alınır?

volvoseverim

Centipat
Merhaba. İyiliği paylaş setindeki 4 farklı skindek gaianın intikamı vandal bende var sizce kalan 3 skinden hangisini almalıyım? (şu an hesapta tam 1775 VP var ve skinlerin hepsi 1775 vplik)
Bilmeyenler için setteki diğer 3 skin.
Yağmacı Guardian.
Sihirpunk sheriff.
Özel harekat spectre.
Başka önerileriniz varsa da yazabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Diğerleri için daha iyi alternatifler var fakat yağmacı Guardian iyidir alacaksan onu al bence ki onu da sürekli oynuyorsan almalısın. Ama setin amacı yardım ve yardım için de alacaksan Guardian'ı al gitsin. Adamlar tev bağış yaptıkları için ben de gaia aldım.

Diğerleri için daha iyi alternatifler var fakat yağmacı Guardian iyidir alacaksan onu al bence ki onu da sürekli oynuyorsan almalısın. Ama setin amacı yardım ve yardım için de alacaksan Guardian'ı al gitsin. Adamlar tev bağış yaptıkları için ben de gaia aldım.

Vallahi vandal veya Phantom alamadığım ellerde Guardian alırım yani her maç 2-3 eli bulur ama bilmiyorum bu çok mu?

Vallahi vandal veya Phantom alamadığım ellerde Guardian alırım yani her maç 2-3 eli bulur ama bilmiyorum bu çok mu?
Ortalama 5 el oynanır zaten normalde. Alınabilir ki eğer skin yoksa guardianda alınır iyi bir skin birde vandal ve phantom, operatör de skin varsa kesin alınır.

Vandalda gaia Phantom'da seri tetik var operatörde bu sezon bp operatörü var güzel değil ama yine de hiç yoktan iyidir alacağım yüksek ihtimalle Guardian'ı teşekkürler.

Geri
Yukarı