İyon 2.0 seti alınır mı?

Asmodinn

Decapat
Daha fazla  
Valorant'a yeni çıkan İyon 2.0 seti hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce alınır mı? Renk seçenekleri nasıl beğendiniz mi?

Bence en kötü setlerden biri. Sanki sırf yapmak için yapmışlar. Yükseltilmiş hali bile yükseltilmemiş gibi. Karambit nispeten daha iyi.

Renk seçenekleri hoşuma gitmedi. İyon aklımda beyaz ve mavi olarak kodlanmış artık. Bence pek de iyi bir set olmamış. Frenzy'si hoşuma gitti sadece.

Renkleri aşırı kötü olmuş. Vandal o iyon hissini vermiyor. Ben olsam almazdım.

Renk seçenekleri bence çok kötü ama standart rengi güzel ve ses efektleri iyi. Daha yeni asil vandal almasaydım alabilirdim sadece vandal'ını.

Valorant'a yeni çıkan İyon 2.0 seti hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce alınır mı? Renk seçenekleri nasıl beğendiniz mi?
Bence çok acil yapmışlar ve neredeyse hiç özenmemişler. Artık yeni tip bıçaklar yapmaları gerekiyor.

Ben aldım aşırı güzel ve keyifli. Özellikle vandalla bıçağı sarı yapınca apayrı güzel oluyor. Spectresi ve frenzysi de güzel. Alınacaksa set olarak alınmalı. Kimsenin dediğine göre almayın siz oynayacaksınız sizin beğenmeniz önemli ki konuyu açtığınıza göre beğendiniz ve bizim fikrimizi almayı istediniz. Bence alınır.

Aynen hocam hoşunuza gidiyorsa tabii ki alın.

Sesi vs. olsun iyi. Alınır ama renk açılmaz bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…