İzin hakkımın alınması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
Merhabalar. Bu konuyu şikayet etmek amaçlı açtım çünkü sürekli cevap hakkım yasaklanıyor ve bu yasaklamalar bana göre yersiz. Daha kısa süre öncesi üye oldum 1. yasaklama da haklıydılar yazım kurallarından dolayı. 2. yasaklanma da konuyu yanlış yere açmamdı. Ama geçen hafta açtığım konuda hiç bir kusur hata vs. yoktu ona rağmen yine hakkım alındı. Yeter artık! Keyfinize göre mi yapıyorsunuz bu işleri siz. İnternet özgür bir yerdir. Tamam kurallarınız var bunlara da uyuyoruz ona rağmen hala hakkımız alınıyor. Helal olsun!

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldığınız diğer cezaları konu başlığı sebebiyle almışsınız. Technopat Sosyal Kuralları'nı iyi okumamışsınız belli ki. 14.Kural:

Konu başlığı konu içeriğinin özeti niteliğinde olmalıdır. "Bilgisayarım nasıl?" içerikle ilgisi olmayan bir konu başlığıdır ve kurallara aykırıdır. "X ve Y bileşenlere sahip bilgisayar nasıldır?" konu başlığı ise kurallara uygundur.

Technopat Sosyal Kuralları'na uyarak forumdan yararlanmaya devam edebilirsiniz. İyi sosyaller...

Son aldığınız cezada konu başlığına "Youtube sıkıntısı" yazmışsınız. Çok açıklayıcı bir başlık değil mi ? Kimse keyfine göre ceza vermiyor ve kimsenin özgürlükleri kısıtlanmıyor. Ayrıca şikayet için açtığınız konuda bile yazım hatası yapıyorsunuz. Sosyal kurallarını tekrar gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı