İzinsiz olarak WhatsApp mesajlarım okundu, SS'ler ve tüm sohbet geçmişi alındı

cagrigunaydin

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba okulda bir şikayet üzerine hocalar telefonumdan sadece sınıf grubuna bakılacağını söyledi buna izin verdim fakat sonradan o gruptan çıkıp kendi özel grubumuza girildi ve bir kişi hakkında ettiğimiz laflar SS'ler ve sohbet geçmişi alındı. Bu kanıtlarla bize ceza vereceklerini söylediler. Şikayet etme şansımız var mı sonuçları ne olur yardımcı olursanız sevinirim.

Şimdi yavaş yavaş yeni sekme açıp CİMER yazıyorsun sonra şikayet ediyorsun ama hocalar müdürler seni darlayabilirler şikayetini çek diye.

Bu yasal bir şey değil. Okulun sizin cihazınıza el koyması bile yasak iken izin vermişsiniz. Sadece yazışmalarınıza bakmak istediklerinde bile polise şikayette bulundabilirdiniz.

Bu yasal bir şey değil. Okulun sizin cihazınıza el koyması bile yasak iken izin vermişsiniz. Sadece yazışmalarınıza bakmak istediklerinde bile polise şikayette bulundabilirdiniz.

Kendilerine söylediğimizde sürekli susturmak için ses yükseltiyorlar. Sadece sınıf grubuna bakacakları için izin verdim, öğretmenlerime de güvenemeyeceksem kime güveniceğim diyordum fakat sözünün eri olmadıkları için bir daha güvenmem.

Şimdi yavaş yavaş yeni sekme açıp CİMER yazıyorsun sonra şikayet ediyorsun ama hocalar müdürler seni darlayabilirler şikayetini çek diye.

İstedikleri kadar darlasınlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı