İzlediğiniz efsane filmler

Bence bal gibi de tartışılır ama öyle olsun bakalım :D

Belki daha önce önermişimdir fakat bu konuya da yazayım. Siz de benim gibi izlerken beyninizden vurulmayı seviyorsanız Oldeuboi, Klass, Battle Royale filmlerine göz atın.

Hatta Harry Potter serisi sevildiği için,Fantastik Canavarlar Nelerdir Nerelerde Yaşarlar diye bir film çıkmıştı. O yılın eskisini anlatıyodu

Tartışmasız "The Godfather" serisidir. Her erkeğin izlemesi gereken bir seridir. Gençler (14 - 18 yaş arası olan) pek bir şey anlamayabilir ama gene de izlesinler. Bu filmdeki herhangi bir cümle beynimizde yer etse bile kârdır.

2. olarak da "Yüzüklerin Efendisi" serisidir.

Bir çok kült filmi de izledim. Çok fazla güzel film var. Yazanlar yazmış bir kaçını zaten. Ben yazmaya gerek duymuyorum çünkü bu yazdığım iki film açık ara öndeler.

Sent from my ASUS_Z00AD using Technopat mobile app

Godfather'ı nedense beğenmedim ben hiç, belki dublajlı izlediğimdendir. Genelde altyazılı izlerim filmleri. Fight Club ve Harry Potter, şüphesiz en sevdiğim filmlerdir.

Ben Donnie Darko filmini oldukça beğeniyorum izlemediyseniz öneririm. Onun dışında Taxi Driver, Pulp Fiction, Clockwork Orange ve Reservoir Dogs fimlerini öneririm. Türk filmi olarak Sarmaşık ve Abluka'yı şiddetle tavsiye ediyorum.

er yıl yepyeni ve oldukça başarılı yapımların vizyona girdiğini de unutmamakta fayda var. Sizler için hazırlamış olduğumuz, 70 filmden oluşan aklımıza yer etmiş unutulmaz filmler listesinde eksik olan ve yer alması gerektiğini düşündüğünüz yapımlar olabilir. Sizler de aklınıza gelen filmleri yorumlarınızla birlikte bizimle paylaşabilirsiniz. İşte huzurlarınızda aklımıza yer etmiş 70 unutulmaz efsane film; Aklımıza Yer Etmiş 70 Unutulmaz Efsane Film Listesi | Paratic

Geri
Yukarı