İzlediğiniz en iyi Türk dizisi neydi?

Türk Dizisi izlemem genelde çoğu kötü kurtlar vadisi izledim 70 bölüm civarı güzeldi.
Zaten şu anki Türk dizilerini biliyorsunuz çoğu leş gibi 30 yaş altı televizyon izleyen yok zaten artık.

Boş bir mesaj olmuş. Irkçılık gibi bir şey. Sana cevap vermek bile geri kafalılık oluyor yani ironi yaptığını sanması gerek normal zekada bir insanın.

İzlemeden genel olarak konuşmanda ayrı detay. Ergen klişesi demen komikmiş demişsin az önce. Kaç yaşındasın acaba? Önyargını kırıp ömrünün yarısını Arka Sokaklar'a vermeye çalışma.

Ergen klişesini ben demedim iyi oku istersen. 18 olacağım. Zevk renk tartışılmaz boş yapmamızın bir manası yok.

@Furkan GRFN, yalnız bir şeyi izlemeden çöp ya da zevkler tartışılmaz diyemezsin. Açık açık bu dizilerin çöp olduğunu söylüyorsun ama hiçbirini izlememişsin. Ben de Türk dizisi sevmem ama Şahsiyet çok güzeldi mesela. İzlemediklerime yorum yapmıyorum senin gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…