İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü nasıldır?

Siz bilirsiniz hocam, endüstri mühendisliği yazılım ile bir alakası yok ancak yönetim alanında güzel bir bölüm, özellikle iyi bir üniversitede okursanız iş imkanı da güzel.
Evet hocam, yazılımla alakasının olmadığını biliyorum. Fakat ben meslek lisesi makine mezunu olduğum için makineler, üretim hızı gibi şeyler hakkında bilgi sahibiyim. Endüstri mühendisleri sanırım bi firmadaki üretimi hızlandırmak gibi daha masabaşı yönetim işlerinde bulunuyor.

Haklısınız hocam. Fakat üniversite okuyorsak bence tadını çıkararak ve iyi bir eğitim alarak okumalıyız. Dokuz eylül bu iki imkanı da öğrencilerine sunamayan bir okul. Eleştirim bölüme değil tamamen okuladır.

Merhaba @Doğrucu Davut. Yaşananlara üzüldüm. Yine de sizinle aynı fakültede İşletme okuyanların Yönetim Bilişim Sistemleri bölümüyle Çift Ana Dal yapabilmesi güzel bir şey gibi görünüyor.

Merhaba @Doğrucu Davut. Yaşananlara üzüldüm. Yine de sizinle aynı fakültede İşletme okuyanların Yönetim Bilişim Sistemleri bölümüyle Çift Ana Dal yapabilmesi güzel bir şey gibi görünüyor.
İşletme öğrencileri için gerçekten büyük avantaj fakat YBS öğrencileri için aynı şeyi söyleyemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…