İzmir'de sistem bakımı tamiri nerede yaptırılabilir?

wessy90

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayar kasamı bakım yaptırmak istiyorum. Temizlensin ve 2 tane bozuk fan var, onların tamir edilmesini istiyorum. Ancak güvenilir bir yer bilmiyorum İzmir'de. Tanıdığınız bir yer var mı? Bir de ben 3060 12g ekran kartı almayı düşünüyorum, bende 1660 Ventus var. Onun yerine ikisini de takabiliyor muyum ve takarsam daha güçlü olur mu bilgisayar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bilgisayar kasamı bakım yaptırmak istiyorum. Temizlensin ve 2 tane bozuk fan var, onların tamir edilmesini istiyorum. Ancak güvenilir bir yer bilmiyorum İzmir'de. Tanıdığınız bir yer var mı? Bir de ben 3060 12g ekran kartı almayı düşünüyorum, bende 1660 Ventus var. Onun yerine ikisini de takabiliyor muyum ve takarsam daha güçlü olur mu bilgisayar?

Hocam siz siz olun yine de başında bekleyin PC'nin, şu an hiç güven olmaz.

İzmir de yaşamıyorum. Ancak bakım ve tamir işleminde başında bekleyebilirsiniz. Sana niye başında bekliyorsun diye sormaz. Bu tip servisler var. Ayrıca takmasına takarsın ama ayrıca bir performans bekleme. Çünkü ikisi aynı anda çalışmaz. Çalışması için bazı özellikler var ancak her oyun ve kart desteklemiyor. Özellikle ikisi aynı ekran kartı olmadığı için bu işe girmenize gerek yok.

Telefonun konumunu aç en yakın PC tamiri yaz. Ordan puanı en yüksek güzel yorumlar alan, sabırlı eli yüzü temiz birini bulabilirsin.
Şüphelerin varsa adamla sohbet ederken amcam dayım polis komser falan de salla biraz yamuk yapma şansı 0 a iner.

Yeni konular

Geri
Yukarı