İzmir'de Ucuz Ehliyet Veren Yer Var Mı?

Alp Çiçek

Kilopat
Makaleler
3
Selamlar, kardeşim A1 ehliyet için başvurmak istiyor. İzmir'de uygun fiyatlı ehliyet veren bir yer var mı? İyi günler.

Ucuz ehliyet kimse veremez. Kurs ücretleri devlet tarafından standart olarak belirlenmiştir onun haricine çıkanlar haksız rekabetden ceza alırlar.

Söylendiği üzre; ucuz ehliyet diye bir şey yok. Eğitim almadığın sürece tüm fiyatlar birbirine çok yakındır. Alacağın direksiyon eğitimleri söz konusu olursa; işte o zaman fiyat farkı meydana çıkar.

2 sene öncesine göre fiyatlar bayağı değişmiş. Herkeste bir söylenti var ucuz kurs var diye. Ben de aslını öğrenmek için konu açmıştım.

Sent from my SM-A710F using Technopat mobile app

O senelerde paylaştığım detaylı bir rehber vardı; 2016 B sınıfı ehliyet alma rehberi - Technopat Sosyal
O zamana kıyasla 2 kat arttı neredeyse fiyatlar Sen B sınıfı araç kullanmayı ne kadar iyi biliyorsun? Eğitime ihtiyaç duymuyorsan fiyatlarda pek fark olmaz. Cebinden çıkacak paranın çoğu zaten banka yoluyla devlete gidiyor.

A1 için konuşmuştum. Kardeşime alacağız. Bende A2 ve B var ve hepsini normal fiyattan almıştım. Kendi biriktiği para ile alacağı için belki ucuza kurs veren yer vardır diye düşündük.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…