İzmirden İstanbul'a gidecek aranıyor

Baktım ona orada da yok bu arada yazan arkadaş kusura bakma gerginim özür dilerim

Bir daha bakayım
Şimdi senin için baktım ancak orada da herhangi bir yolculuk detayı yok. Alternatif olarak facebook sayfalarına bakarsan belki bir çözüm bulabilirsin. Yerel gezi sayfalarında bazen ilan olabiliyor.

O bilet sayfasında seferler gözüküyor oraya bakman işine yarar.

Son düzenleme:
@SezginCoban Kalacak yerin olsaydı şehirden çıkmamanın daha iyi olacağını söylerdim ama durumun biraz sıkışık sanırım. Hesabın varsa buraya IBAN bırak sana uçak bileti için para göndereyim. Moderatörler de durumun hassasiyetini göz önünde bulundurup benim yapacağım yardıma karışmazlar diye düşünüyorum. Ziraat Bankası hesabın varsa para hemen şu anda hesabına geçer ama öteki türlü ancak Pazartesi günü hesabına geçer.

@SezginCoban Kalacak yerin olsaydı şehirden çıkmamanın daha iyi olacağını söylerdim ama durumun biraz sıkışık sanırım. Hesabın varsa buraya IBAN bırak sana uçak bileti için para göndereyim. Moderatörler de durumun hassasiyetini göz önünde bulundurup benim yapacağım yardıma karışmazlar diye düşünüyorum. Ziraat Bankası hesabın varsa para hemen şu anda hesabına geçer ama öteki türlü ancak Pazartesi günü hesabına geçer.
Ben alternatif olarak baktım arkadaş için ama THY ve Pegasus'un uçak seferi gözükmüyor.

@SezginCoban kalacak yerin olsaydı şehirden çıkmamanın daha iyi olacağını söylerdim ama durumun biraz sıkışık sanırım. Hesabın varsa buraya IBAN bırak sana uçak bileti için para göndereyim. Moderatörler de durumun hassasiyetini göz önünde bulundurup benim yapacağım yardıma karışmazlar diye düşünüyorum. Ziraat bankası hesabın varsa para hemen şu anda hesabına geçer ama öteki türlü ancak pazartesi günü hesabına geçer.

Düşünceniz için teşekkür ederim para işini halledeceğim ben abimden istedim bir miktar artık pazartesi günü giderim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı